Overseas Talent Training

اهداف برنامه OTT

با رشد سریع اقتصادی در کشور چین، این کشور در این سال ها شاهد مشکلی بزرگ در تولید وظرفیت بیش از حد تولید در هر بخش صنعتی بوده است. در نتیجه دولت چین به ارائه سیاست هایی در جهت تحریک صادرات پرداخته است.

برخی از شرکت ها تیمی قوی برای صادرات به کشور های جهان سوم ندارند، شرکت احتمالا بودجه زیادی برای فعالیت در همه بازار برون مرزی مانند رفتن به این کشورها یا شرکت در نمایشگاه های بین المللی آن ها را ندارند.

در حقیقت داشتن شعبه ای در بازار مورد نظر راه حل خوبی است. اما تیم صادرات آنها، شرکت را متحمل مخارج زیادی از جمله ترانسفر، اقامت و… می کند و نمایندگان نمی توانند برای مدت طولانی در کشور های مقصد اقامت داشته باشند

برخی شرکت ها در حقیقت مشتری های خوبی خارج از کشور چین دارند. اما مشتریان خواستار حضور فردی در بازار برون مرزی برای پشتیبانی فنی و منظم هستند. و این شرکت ها فکر می کنند که داشتن چنین تیمی برای شرکتشان مقرون به صرفه نیست.

براین اساس فردی که برای این شغل در نظر گرفته می شود باید مسلط به زبان انگلیسی صحبت کند و اقامت بلند مدت در کشوری دیگر را جهت پشتیبانی بپذیرد  که این طرح هم مشکلات خود را دارد.

 

این شرکت ها برآن شدند تا فردی از کشور مقصد را آموزش داده و به عنوان نماینده خود در آن کشور مستقر کنند. تا نه تنها در هزینه ها صرفه جویی شود بلکه نتیجه قابل قبولی را نیز در بر داشته باشد.

برنامه OTT یا همان Overseas Talent Training مجری این طرح می باشد.

دانشجویان پس از پذیرش در دوره یک ساله زبان چینی در طول دوران تحصیل پیشرفت تحصیلی آن  ها مورد ارزیابی و همراهی  قرار می گیرد.

دانشجویان اجازه کارآموزی در شرکت را برای مدت سه ماه دارند. در این دوره، آنها در مورد محصولات، خطوط تولید، محیط شرکت و غیره می آموزند.

دانشجویان در ابتدا زبان چینی را می آموزند و در آزمون HSK4 شرکت می کنند و در صورت قبولی در این آزمون، جهت بازدید از شرکت های محلی و امضای توافق نامه شغلی معرفی می شوند.

در صورتی که هر دو طرف با هر کدام از شرایط بعد از دوره کاری سه ماهه موافق باشند، ما به هر دو طرف کمک خواهیم کرد تا توافق نامه شغلی را امضا کنند. و دانشجو ممکن است به کشور خودش بازگردد و به عنوان کارمند با حقوق ثابت و پورسانت مشغول به کار شود.

در حقیقت، برنامه ما کسی را در چین مجبور به استفاده از بورسیه تحصیلی نمی کند. در صورتی که هدف شما مطالعه زبان و گرفتن کار در شرکت های چینی باشد، می توانیم در زمینه بورسیه تحصیلی و ادامه تحصیل همراه و مشاور شما باشیم. لازم به ذکر است که برای همه دانشگاه ها، دانشجویان باید HSK4 را در دانشکده پاس کنند. در غیر این صورت هیچ دانشگاهی به آنها اجازه تحصیل را نمی دهد. این مساله اهمیت زیادی دارد.

شما می‌توانید همکنون با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان به جمع دانش آموختگان زبان چینی پیوسته و درآمد دلاری کسب کنید!